https://www.traditionrolex.com/29 Alco - systemy aluminiowe


O firmie

Firma ALCO powstała w 2002 roku. Rozpoczęliśmy działalność od sprzedaży architektonicznych systemów aluminiowych ALUPROF S.A., których zostaliśmy przedstawicielem regionalnym we wschodniej części Polski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku rozszerzyliśmy ofertę sprzedaży i usług o kolejne segmenty: blachy aluminiowe i ocynkowane, okucia budowlane, systemy przeciwpożarowe, stopy twarde aluminium itd.

W 2010 roku zawiązaliśmy współpracę z firmami Chicago Pneumatic i Atlas Copco w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisu agregatów prądotwórczych oraz masztów oświetleniowych.

W 2011 roku uruchomiliśmy własną linię produkcyjną lakierowania proszkowego MAXCOLOR wraz z nową, powiększoną halą magazynową.

Tym co nas wyróżnia spośród innych przedsiębiorstw naszej branży, jest pełna kompleksowość obsługi klienta, od pomocy w projektowaniu konstrukcji, poprzez odpowiedni dobór, kompletację, lakierowanie elementów, aż do dostawy kontrahentom w systemie "door-to-door". Kolejnym atutem jest wdrożony system zapewnienia jakości zgodny z normą ISO 9001. Obecnie ALCO jest dynamicznie działającym przedsiębiorstwem, którego największą wartością jest dobra, zgrana i profesjonalna kadra potrafiąca sprostać najbardziej nietypowym wymaganiom.

Adres siedziby firmy:

ul. Blacharska 7
20-209 Lublin
Lokalizacja firmy

kontakt:

E-mail: biuro@alco.lublin.pl
Telefon: (81) 749-34-99
Tel. komórkowy: 505-044-666
Fax: (81) 745-11-45

Informacje:

Czynne:
Poniedziałek - Piątek: 7.00-15.00

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.